İSPAK İNŞAAT TURİZM HAFRİYAT MADENCİLİK SAN.LTD.ŞTİ

2003 yılında İzmir’de kurulan İSPAK MADENCİLİK olarak Kırlıoğlu firmasına ait patlayıcı madde temini, 13 yıllık tecrübeye sahip personelimizle delme ve patlatma hizmetini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Açık ocak işletmeciliği,taş ocakçılığı, baraj/gölet inşaatı, otoyol yapımına uzanan delme ve patlama gereksinimi duyan tüm çalışmalarda 2003 yılından bu yana sizin gücünüz olmak için çalışıyoruz.

Patlayıcı madde kullanımı olan her firmaya müşteri gözü ile değil, proje ortağı bilinci ile yaklaşılmaktadır. 

Firmamız bünyesinde bulunan tecrübeli, teknik yeterliliği olan ve ateşleyici yeterlilik belgesine sahip ateşleyicilerimizden oluşan ekiplerimiz ve mühendislerimiz nezaretinde yol yapımı, madenler, inşaat ve taş ocakları işlerinde çalışan firmalarımıza yarma, şev kesme ve buna benzer amaçlara uygun patlatma hizmeti vermekteyiz.

Kayaç türüne, sertliğine ve yapısal jeolojik faktörleri göz önünde bulundurarak hazırlanan raporlara göre matkap çapı, delik düzeni, delik stampını ve delik paternini ortaya çıkararak bu veriler ışığında uygun delme hizmeti vermekte ve ideal patlatmalar yapmaktayız.

Her zaman en doğru tespit ve hesaplamalarla tecrübelerimizle hareket etmek, müşterimize en kısa sürede çözüm üretmek ve en iyi hizmeti sağlamak.

Sektöründe gerek bölgede, gerek Türkiye’de başarılı çalışmalara imza atarak kurumsal hizmet verebilmek.

Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde hizmet sunmak…